LT/EN/RU
Zarasaičio ežero paplūdimyje - naujas informacinis stendas

Zarasaičio ežero paplūdimys su atviru plaukimo baseinu jau keletą dešimtmečių laikomas Zarasų miesto poilsiautojų traukos centru.  Daugelio kartų žmonėms įsimintinos vasaros Zarasuose asocijuojasi su šuoliais nuo dešimties metrų šuolių į vandenį tramplynu – vieninteliu tokiu Lietuvoje. Šiais  metais džiaugiamės atnaujinta tramplyno ir baseiną juosiančio tilto infrastruktūra, todėl daugelis, lankęsi čia anksčiau, bus maloniai nustebę pasikeitusiu Zarasaičio paplūdimio vaizdu.

Kurortinės teritorijos statusą turintys Zarasai kiekvienam atvykstančiam stengiasi pateikti aktualią informaciją miesto viešosiose erdvėse. Zarasaičio ežero paplūdimys – ne išimtis.

Zarasų rajono turizmo informacijos centras bendradarbiaudamas su Zarasų rajono savivaldybės administracija parengė naujojo Zarasaičio paplūdimio stendo projektą su atnaujinta informacija apie mieste veikiančias viešojo maitinimo įstaigas, apgyvendinimo vietas, lankytinus objektus. Pateiktoje stendo informacijoje kreipiamas dėmesys ir į patį paplūdimį: pristatoma trumpa paplūdimio istorija ir jo svarba, nurodoma neleistina veikla paplūdimyje ir kita naudinga informacija (poilsiavietės planas ir kt.).

Zarasų rajono turizmo informacijos centras turi ir daugiau planų turistinės informacijos sklaidos srityje. Jau labai greitai informacinis stendas bus pastatytas ir Stelmužėje prie garsaus Stelmužės ąžuolo. Jame lankytojas bus glaustai supažindintas su turtinga kaimo istorija bei lankytinais objektais, o vietovės planas lankytojui padės juos susirasti šiame ,,muziejuje po atviru dangumi“.

 
 
 
 
 

Pirminės sveikatos priežiūros centras 2014-10-06 13:48:07