LT/EN/RU
Zarasų prisistatymas tarptautinėje parodoje Latvijoje
Vasario 6-8 dienomis Rygos parodų centre vyko 22-oji tarptautinė turizmo paroda "Balttour-2015". Šiais metais parodoje dalyvavo 450 dalyvių ir 700 turizmo organizacijų iš daugiau kaip 40 šalių, atstovaujančių regioninius turizmo centrus, viešbučius, avialinijas, kelionių agentūras, prekybos asociacijas ir kt. Paroda yra itin pamėgta, todėl sulaukė daugiau kaip 30 tūkst. lankytojų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Skandinavijos ir kt. šalių.

Šiais metais tris dienas vykusi paroda-mugė visus kvietė pažinti dar neatrastus pasaulio kampelius, siūlė idėjų, kaip geriausiai keliauti su šeima, kur skanauti ekologiškus ir išskirtinius kraštų patiekalus, kvietė išmėginti aktyvias pramogas, pristatė edukacines programas skirtas vaikams ir jaunimui.

Pirmą kartą Zarasų rajono turizmo informacijos centras kartu su Aukštaitijos turizmo informacijos centrais (Anykščių, Molėtų, Utenos, Ignalinos) atstovavo savo kraštą jungtiniame stende. Zarasų, Utenos, Molėtų ir Ignalinos atstovai kvietė Latvijos visuomenę bei turizmo ir kelionių agentūras, kitų šalių įmones į Lietuvos Aukštaitijos kraštą.

Zarasų rajono turizmo informacijos centras parodoje pristatė aktualią informacinę medžiagą apie Aukštaitijos regiono ir Zarasų rajono turistines aktualijas, siūlomas edukacines ir pažintines programas šeimoms, siūlė žvejoti, ilsėtis ir ramiai poilsiauti prie Zarasų rajono ežerų, atskleidė ateinančių metų Zarasų miesto didžiųjų renginių datas. Parodos dalyvius taip pat domino atnaujinti turizmo lankomi objektai bei aktyvaus laisvalaikio praleidimo galimybės.  

Parodos metu Zarasų rajono turizmo informacijos centro direktorė Jurgita Mikutavičienė užmezgė kontaktus su Latvijos kelionių agentūrų vadovais ir turizmo operatoriais, planuojančiais išvykas į Lietuvos Aukštaitijos regioną.  

Zarasų rajono turizmo informacijos centras džiaugiasi turėjęs galimybę dalyvauti šioje parodoje pristatydamas aktualią turistinę informaciją - juk pagrindinis užsienio lankytojas Zarasų krašte per 2014 metus buvo mūsų kaimynas latvis! Tikimės dar didesnio lankytojų srauto iš Latvijos Respublikos ir šiais metais. Džiugu, kad Zarasų krašto paslaugų teikėjai labai laukia svečių tiek iš Daugpilio tiek ir iš tolimesnių Latvijos kampelių bei visuomet pasiruošę juos maloniai priimti. 

Nuoširdžiai dėkojame Zarasų rajono savivaldybei už pagalbą organizuojant ir pristatant Zarasų kraštą tarptautiniu lygmeniu.

 


Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2015-02-10 17:15:49