LT/EN/RU
Zarasų rajono turizmo pristatymas tarptautinėje turizmo parodoje „ADVENTUR - 2014“
ADVENTUR - 2014
Laba diena, mielieji,
 
Kaip žinote, šių metų sausio 24-26 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, vyko tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda “Adventur 2014”. Parodos metu lankytojai turėjo puikią galimybę susipažinti su VšĮ „Zarasų rajono turizmo informacijos centras“ veikla, diskutuoti apie Zarasų rajono ir miesto lankytinus objektus, pažinti mūsų kraštą iš arčiau, atrasti naujus turistinius išteklius ir siūlomus maršrutus, sužinoti apie Zarasų rajono turizmo naujienas - „Zarasai - Žvejybos rojus“, „Naujo turizmo infrastruktūros objekto atidarymas“ (šuolių į vandenį tramplynas Zarasuose), „Vasaros amatų stovyklos“ bei „Vasaknų alaus festivalis“.
 
Džiugu tai, kad Zarasų kraštas parodos lankytojams tampa vis įdomesnis. Lietuvos turistai domisi siūlomomis rajone edukacinėmis programomis, amatų užsiėmimais ar stovykomis. Kulinarinis paveldas ir TOP lankomi turistiniai objektai rajone bei mieste domina nemažą lankytojų skaičių.
 
Norėtume padėkoti viesiems mūsų parodos draugams – dalyvavusiems amatininkams, muzikantams, remėjams, Vasaknų dvaro ir „Alaus brolija“ atstovams, pranešėjams, kurie sudomino publiką mūsų krašto turistinėmis naujienomis.
 
Visas tris dienas atstovaujant mūsų kraštą parodoje buvo smagu matyti ir pažįstamus veidus – Vandens Šlyninkos malūno, UAB „Degesa“ ir nakvynės ir poilsio namų „Vijuandra“ atstovai ir kiti, kuriems turizmo plėtra mūsų rajone yra svarbus akcentas.
 
Dalinuosi keliomis parodos akimirkomis ir su Jumis..
 
Gražios dienos,
 
Jurgita Mikutavičienė
 
VšĮ "Zarasų rajono turizmo informacijos centras" direktorė
 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-01-28 16:14:40