LT/EN/RU
„Žvejybos rojaus“ logotipo konkursas
Aplinkos ministerija kviečia dalintis pieštomis idėjomis ir sukurti įgyvendinamo projekto „Žvejybos rojus“ logotipą.

Pernai atsiliepę į ministerijos kvietimą projektui neabejingi visuomenės nariai padėjo išrinkti jo pavadinimą. Planai sukurti patrauklią ir turistams, ir žvejams mėgėjams vietą, kartu puoselėjant ir tausojant gamtą, pavadinti „Žvejybos rojumi“. Pasirinktos ir savivaldybės, tapsiančios tikru rojumi žūklės mėgėjams – Zarasų ir Molėtų rajonų. Būtent šie rajonai visada buvo vieni populiariausių tarp žvejų.

Turintieji idėjų, kaip turėtų atrodyti „Žvejybos rojaus“ logotipas, kviečiami jomis pasidalinti. Tai galite padaryti siųsdami piešinius ir trumpą pristatymą paštu – A. Jakšto g. 4/9, Vilnius, 01105 (su nuoroda – Gamtos apsaugos skyriui), taip pat el.paštu info@am.lt. Pateikdami logotipus nurodykite: vardą, pavardę, amžių, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, kad esant reikalui konkurso organizatoriai galėtų su Jumis susisiekti.

Logotipų konkursas tęsis iki gruodžio 15 d. „Žvejybos rojaus“ logotipo idėjos bus skelbiamos Aplinkos ministerijos Facebook socialinio tinklo paskyroje.

Konkurso laimėtojui ar laimėtojams, kurių idėjų pagrindu bus kuriamas „Žvejybos rojaus“ logotipas, atiteks Aplinkos ministerijos firminis odinis krepšys su dovanomis. Laimėjusio logotipo idėjos aprašymas ir laimėtojo vardas ir pavardė bus skelbiami viešai.

Geriausią logotipo idėją išrinks Aplinkos ministerijos specialistų komisija. Ministerija pasilieka teisę nesirinkti nė vienos idėjos, kaip oficialaus „Žvejybos rojaus“ logotipo dalies. Jei taip nutiktų, bus išrinktas originaliausias piešinys, kurio autoriui atiteks prizas.

Logotipo idėja turi būti originalus ir asmens arba kolektyvo sukurtas kūrinys. Jis neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių, pavyzdžiui, jis neturi pažeisti jokių autorių teisių, patentų, prekių ženklų, verslo paslapčių ar kitokių nuosavybės ar turtinių teisių, neturi pažeisti įstatymų dėl šmeižto, garbės ir orumo, neturi pažeisti privatumo, viešumo, asmenybės teisių, sutartinių teisių, bet kokio asmens, įstaigos ar kitokio subjekto teisių. Logotipo idėja negali būti publikuota anksčiau ir turi būti sukurta būtent šiam Aplinkos ministerijos konkursui.

Konkurso laimėtojas su Aplinkos ministerija pasirašo sutartį dėl logotipo idėjos autoriaus turtinių teisių perdavimo. Visos laimėjusio logotipo idėjos autoriaus turtinės teisės tampa Aplinkos ministerijos nuosavybe.

Aplinkos ministerijos inf. ir nuotr.
 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-12-02 09:16:00