LT/EN/RU
Stovyklavietės Gražutės regioniniame parke
 
 
Gražutės regioniniame parke statyti palapines ir kurti laužus galima tik tam skirtose vietose - stovyklavietėse. Jūsų patogumui parke įrengtos 5 viešos nemokamos stovyklavietės. Stovyklautojų prašome laikytis parko lankymo taisyklių.
 
 
 
Asavo stovyklavietė
 
Tai didžiausia su atnaujinta infrastruktūra ir viena populiariausių stovyklaviečių Gražutės regioniniame parke. Stovyklavietė yra šiaurinėje Asavo ežero pakrantėje. Stovyklavietė yra 6 km nuo Salako važiuojant keliu Salakas-Zarasai (per Rūsteikius).
Stovyklavietę prižiūri Gražutės regioninio parko direkcija.+370 682 33041.
 
 
 
 
Salako stovyklavietė
 
Stovyklavietė įrengta vakarinėje Luodžio ežero pakrantėje, 0,7 km nuo Salako. Stovyklavietėje įrengta krepšinio aikštelė, lauko estrada, tualetas, pavėsinės, automobilių stovėjimo aikštelė.
Stovyklavietę prižiūri Salako seniūnija tel.  +370 385 59222.
 
 
 
 
Antalieptės stovyklavietė
 
Stovyklavietė įrengta 0,4 km nuo Antalieptės, šiaurinėje Antalieptės tvenkinio pakrantėje. Tai vandens trasos "Šventosios aukštupiu" pabaiga. Stovyklavietę prižiūri Antalieptės seniūnija tel. +370 385 57340.
 
 
 
 
Degučių stovyklavietė
 
Degučių stovyklavietė įkurta Samanio ežero pakrantėje, šalia Degučių miestelio. Kelio Degučių - Salakas 1-ame km. Tai - Degučių pažintinio tako pradžia, todėl apsistoję čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su Gražutės parko vertybėmis.
Stovyklavietę prižiūri Degučių seniūnija tel.+370 385 43525.
 
 
 
Skaidrio stovyklavietė
 
Stovyklavietė yra šiaurės – rytinėje Skaidrio ežero pakrantėje, prie kelio Zarasai – Vilnius. Stovyklavietėje įrengta nauja infrastruktūra, sutvarkytas privažiavimas, įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės.
Stovyklavietę prižiūri Ignalinos miškų urėdija tel. +370 386 52246
 
 
 
 
Žagarinės stovyklavietė
 
Stovyklavietė įrengta Luodžio ežero Rytinėje pakrantėje. Stovyklavietę pasieksite važiuodami keliu Slakas - Dūkštas. Didžiasalio gyvenvietėje sukti rodyklės "Šventosios vandens trasa" kryptį.
Stovyklavietę prižiūri Ignalinos miškų urėdija tel.  +370 386 52246
 
 
 
Parengta pagal Gražutės regioninio parko informaciją