2023 m. kovo 22 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Atidaryta nauja grupė 3–6 metų vaikams

Atidaryta nauja grupė 3–6 metų vaikams

Rugsėjo 1-oji Zarasų „Lakštingalos“ mokyklai šiemet daug smagesnė, nes atidaryta nauja darželio grupė „Santarvės“ pradinės mokyklos patalpose.

 

Tądien Zarasų rajono savivaldybės tarybos narė Violeta Barisevičienė šia proga pasveikino ne tik direktorę, direktoriaus pavaduotoją ugdymui, auklėtojas, auklėtojos padėjėją bet ir naujoje grupėje apsigyvenusius „Voveriukų“ grupės vaikus, kurie atidarymo šventę pradėjo atidarymo juostelės į naujas, jaukias erdves, kirpimu. Visi atidarymo ceremonijos dalyviai džiaugėsi naujai atidaryta grupe bei įrengtomis grupės patalpomis.
Zarasų „Lakštingalos“ mokykla prašymą Zarasų rajono savivaldybei dėl naujos grupės įrengimo pateikė 2019 metais. Iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšÅ³ buvo skirta 15,0 tÅ«kst. Eur naujai steigiamos ikimokyklinės grupės patalpų pritaikymui. Ä®rengta nauja grupė su virtuvėle ir sanitarinio mazgo tinklas. Taip pat už 8,0 tÅ«kst. Eur buvo nupirkti baldai, ugdymo priemonės, patalai, indai ir kt. priemonės, reikalingos grupės veiklai užtikrinti.


Grupė atidarymui buvo paruošta 2020 metų rugsėjo 1 d., tačiau dėl ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 pandemijos buvo nuspręsta atidarymą atidėti.

 

Šiandien labai džiaugiamės, nes šios grupės įsteigimas – didžiulė dovana Zarasuose gyvenančioms šeimoms. Sukurta dvidešimt naujų vietų 3–6 metų amžiaus vaikams. Augti ir stiprėti, mokytis kartu įveikti iššÅ«kius, drąsiai siekti savų svajonių padeda auklėtojos Loreta Milkuvienė, Rasa Šeduikienė ir auklėtojos padėjėja Austė Kuzmaitė.

 

Naujos grupės įsteigimas tuomet išsprendė vietų trÅ«kumo įstaigoje problemą, tačiau įsigaliojus Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo pakeitimui nuo šių metų rugsėjo 1 d., kuris reglamentuoja apie privalomą ikimokyklinį ugdymą vaikams iš šeimų, patiriantiems socialinę riziką, vietų stygius vėl atsiranda.


Tuo pačiu jaučiamas poreikis – ankstinti ikimokyklino ugdymo prieinamumą. Šiuo metu pagal galiojančius įstaigos nuostatus priimame vaikučius nuo 1 metų ir 7 mėnesių. Dėl ugdymo ankstinimo poreikio prašome kreiptis į įstaigos administraciją.


Dėl šių priežasčių bus ieškoma vėl naujų sprendimų, kuriuos sėkmingai padeda ir padės įgyvendinti Zarasų rajono savivaldybė.

 

Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos direktorė Rasa Jurevičienė

Nuotraukos

Atidaryta nauja grupė 3–6 metų vaikams


Atidaryta nauja grupė 3–6 metų vaikams


Atidaryta nauja grupė 3–6 metų vaikams


Atidaryta nauja grupė 3–6 metų vaikamsZarasų „Lakštingalos“ mokykla 2021-09-03 09:28:36
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo ir eksploatavimo konkursas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Kaip vertinate Zarasų rajono savivaldybės administracijos vykdomą komunikaciją?