2023 m. kovo 22 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Startavo kūrybinė stovykla jaunimui

Startavo kūrybinė stovykla jaunimui

Zarasų viešojoje bibliotekoje startavo kÅ«rybinio rašymo vasaros stovykla jaunimui „Pasakoja tekstai“. Ji skirta kuriančiam 15-19 metų Utenos regiono jaunimui, siekiant skatinti meninį, kÅ«rybinį saviraiškos ugdymą ir plėsti kultÅ«rinį akiratį, įtraukti jaunąją kÅ«rėjų kartą į šiuolaikinės literatÅ«ros gyvenimą, mokyti kritiškai vertinti literatÅ«ros procesus. KÅ«rybinio rašymo dirbtuvėse jaunimo laukia susitikimas su Kauno technologijos universiteto dėstytoja, publicistikos ir grožinės literatÅ«ros autore Aldona Tuur, ji dalyvius mokys rašyti taip, kad skaitytų visi, literatÅ«rologė Gintarė Visockytė aptars rašymą socialiniuose tinkluose, jaunosios kartos prozininkė, scenaristė, literatÅ«rinių performansų atlikėja, kino kalbos bei kÅ«rybinio rašymo dėstytoja Lina Simutytė mokys kurti noveles. Poetė, prozininkė, dramaturgė, tekstų prodiuserė, kÅ«rybinio rašymo kursų ir stovyklų organizatorė, dėstytoja Gabrielė Labanauskaitė stovyklos dalyvius skatins susikurti savo istoriją, o slemo atlikėjo, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto rinkodaros ir komunikacijos vadovo, „Start FM“ radijo laidų vedėjo Povilo Šklėriaus susitikimas padės sužinoti, kaip užsidirbti iš kÅ«rybinio rašymo.


Pirmojo susitikimo Zarasų viešojoje bibliotekoje dalyvės – Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos ir Utenos A. Šapokos gimnazijos mokinės – diskutavo su rašytoju, eseistu ir vertėju, humanitarinių mokslų daktaru poetu Laurynu Katkumi. Susitikimo tema tądien buvo „Poezija – seniausias pasaulyje hiphopas“: kalbėta apie kÅ«rybinį įkvėpimą, poezijos „atėjimą“ į kiekvieno stovyklos dalyvio gyvenimą, aptarta daug įdomių temų, atlikta įvairių kÅ«rybinių užduočių.


KÅ«rybinėse dirbtuvėse jaunimo sukurtus tekstus redaguos rašytoja, žurnalistė Gintarė Adomaitytė, jie bus publikuojami regionų spaudoje, bibliotekų ir partnerių informaciniuose kanaluose, o stovyklos pabaigoje visų laukia išvyka į Gamtos mokyklą Meironyse (Ignalinos rajone), kur vyks jaunųjų rašytojų kÅ«rybos skaitymai.
Tikimės, kad vasaros atostogų metu jaunimas ne tik ilsėsis, bet ir ras laiko dalyvauti šioje stovykloje: susitikti su įdomiais meno žmonėmis, prasmingai praleisti laiką ir atskleisti savo kÅ«rybiškumą.

Gitana Kavaliauskaitė
Nuotraukos autorės

Nuotraukos

Startavo kūrybinė stovykla jaunimui


Startavo kūrybinė stovykla jaunimui2021-07-05 13:40:22
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo ir eksploatavimo konkursas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Kaip vertinate Zarasų rajono savivaldybės administracijos vykdomą komunikaciją?