2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasiškės dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos rudens forume

Spalio 14–16 dienomis Zarasų rajono moksleivės Ieva StankevičiÅ«tė, Eglė Zovytė ir Maria Rzeźniczak vyko į Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau – LMS) Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centro organizuojamą rudens forumą „Per Aspera Ad Astra“. Zarasiškės siekia įkurti LMS skyrių Zarasuose, todėl vyko į rudens forumą, kad geriau susipažintų su organizacija ir praplėstų savo žinias.

 

Įspūdžiais dalinasi renginio dalyvės:

 

„Pirmąją forumo dieną, po jaukaus atidarymo, klausėmės lektorės Rasos Stoškuvienės paskaitos. Vėliau dalyviai savo žinias gilino darbo grupėse. Po šių sekė diskusija apie jaunimo įgalinimą, o vakare laiką linksmai praleidome socializacinėje veikloje.


Šeštadienis buvo itin darbingas, dalyviai turiningai praleido laiką LMS biuro vedamose darbo grupėse. Po ilgos dienos LMS savanoriai dalyvavo linksmoje ir muzikingoje socializacijoje, o po jos naktinėje programoje.


Paskutinę, trečią rudens forumo „Per Aspera Ad Astra“ dieną pradėjome su Jomantės Slavinskaitės paskaita apie kelionę savęs pažinimo link. Atsisveikinus su savo junginio koordinatoriais, laukė itin jaukus ir emocionalus renginio uždarymas, kurio metu širdį glostė šilti apsikabinimai ir skambėjo žodžiai „ne paskutinį kartą susitikom”.“

 

Lietuvos moksleivių sąjunga vienija Lietuvos mokyklų mokinių savivaldas, atstovauja moksleivių interesus, kuria teigiamą pokytį Lietuvos švietimo sistemoje bei ugdo pilietišką dabarties ir ateities žmogų. Ši organizacija jau daugiau nei 25 metus kuria Lietuvos moksleivių rytojų.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė

Nuotraukos: Eitvydo Kinaičio

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-11-09 09:46:23